Tutoriály

Domácí trh (4)

Dnes si objasníme první možnost jak lehce koupit, prodat armádu, agenty, jídlo a energii na domácím trhu. Ukážeme si jeho výhody a nevýhody.

Kolonizace, stavění budov, vše o surovinách(3)

Dnes se zaměříme na 1. možnost jak získat území a jak a kde následně toto území maximálně využit. Nakonec se podíváme na suroviny, jelikož ty jsou důležité pro správný chod země.

Systém kol a cíle hry (2)

Cílem tohoto návodu je vysvětlit základní princip kol, jak vznikají, kde se ukládají, k čemu slouží atd.. Je to jedna z nejdůležitějších věcí, kterou musíte znát. Většina akcí se totiž točí kolem kol. Pokud jich máte málo,  nedá se velmi kvalitně hrát. A nakonec Vám ukážeme co je cílem hry.

Historie, prostředí a základy ovládání hry (1)

Zaregistrovali jste se v on-line strategii webgame? Jste překvapeni složitostí této hry? Nevíte co dál? Potom by Vám měl pomoci tento seriál návodů s prvními krůčky. Díky němu se můžete v co nejkratší době začlenit do několika tisícové komunity hráčů, této již legendární strategie. Úvodní návod seznamuje uživatele s historií,  prostředím a základy ovládání hry, vzdělávacím a nápovědovým týmem.