WG školy a univerzity

Od 101. věku došlo k změně dosavadní výuky.. Do odvolání je zrušený 1. stupeň.

2. stupeň pro všechny

Do tohoto stupně se může hlásit kdokoliv kdo hraje webgame. Ať už se jedná o zkušeného hráče či nováčka. Stále platí, že student může být ve škole maximálně 2 věky.

Univerzity

Univerzita je aliance určená pro hráče, kteří se už ve hře dokáží dobře orientovat a zároveň chtějí svou hru dále zdokonalovat. Profesor nabírá do univerzity hráče, kteří se mu přihlásí do pošty a splňují kritéria pro přijetí do jeho univerzity (například úspěšně absolvují test, který jim zašle) nebo postupem z 2.stupně. V krajních případech má profesor právo studenty z univerzity vyloučit. Výuka na webgame univerzitách je specializovaná obvykle na určitý druh strategie, která se v různých univerzitách liší.

Pokud máte nápad, jak zlepšit tento systém, rádi si vyslechneme Vaše připomínky a návrhy;)

 

Jak jste již někteří mohli zaregistrovat, tak od 64. věku se mění systém vzdělávání na WG. U starého systému byl problém s nováčkem, který již neměl možnost zůstat ve WG škole déle než 1 věk. Bohužel takovýto hráč neměl možnost se dostat do kvalitně fungující aliance, ani do UNIVERZITY a tak jeho hrací kvality se tolik nezlepšovaly. A díky tomu jsme se rozhodli pro nový, doufejme, že lepší systém, který Vám následně uvedeme.

O co konkrétně jde? Školy se rozdělily na dva stupně (první a druhý) - navenek rozdíl vidět není. V případě, že by jste měli zájem se přihlásit, napište některému z učitelů.

První stupeň

-jsou školy, na které jsme byly doposud zvyklý. Zde se mohou přihlásit hráči, kteří mají minimální nebo nulové zkušenosti s hraním webgame. Tj. hráči s maximálně 3-mi odehranými věky. Žák může být ve škole až 2 věky.

-cíl: seznámit nováčka s prostředím WG, základy tahání (stavění, pokroky, základy utočení), příprava na druhý stupeň. Po opuštění školy, by žák měl být schopný samostatně odehrávat, orientovat se celkově ve hře , domluvit se na pokračování ve druhém stupni.

Druhý stupeň

-je něco mezi školou a UNI (dá se říct, že se jedná o tzv. UNI pro méně zkušené hráče).  Do této školy se může dostat jakýkoliv hráč, který má odehráno více jak 3 věky a zároveň je na takové úrovni, že nepotřebuje projít 1. stupněm. Žák může být ve škole až 2 věky.

-cíl: efektivní odehrávání (šetření kol, hledání cílů na rozvědku a útoky), ali spolupráce. Po opuštění školy - žák by měl být schopný zahrát za většinu zřízení, pravidelně dosahovat kvalitní výsledky(prestiž/hodnost), vést alespoň malou ali > nejlepší žáci jisté místo v UNI