Top strategie

Válečně zaměřená Republika pouze na továrny až do konce věku

Republika patří díky velké produkci továren k vládám, se kterými lze dosáhnout vysoké hodnosti. Menší nevýhodou je slabší bonus, který ze začátku věku dělá starosti nejednomu hráči. V článku se dozvíte, jaké existují způsoby rozehrání republiky, které budovy, technologie a pokroky jsou důležité a zda je lepší hrát ve velké alianci nebo v menší či být bezalianční.

Anarchotopie na jídlo

Strategie „čistě“ na farmaření jsou v poslední době velmi oblíbené. Je to způsobené tím, že se jedná „o snadný, časově nenáročný“ způsob hry. Díky hráči Dart.Kanne (#123610) Vám zde můžeme přiblížit trošku netypicky pojmenovanou strategii – Anarchotopii. Jedna se o Anarchii s revolucí na Utopii.

Fundamentalizmus na vojakov, revolúcia na utopiu + fúzne elektrárne

Fundamentalizmus je pre mňa najľahšia vláda na webgame a do robokracie najsilnejšia. Má jednu veľkú výhodu, že sa ňou jednoducho expia generálovia. Takisto sa touto vládou dá dosiahnuť veľmi rýchlo vysoká hodnosť ale pri tejto taktike to nie je žiadna sranda, pretože fúzne elektrárne zaberú veía kôl.

MINIZEMĚ

Strategie, která dříve byla velmi oblíbená. Bohužel se stala v některých očích velmi zákeřná a i proto byl změněn zisk $ z prodeje drog, jedné z velmi silných vlastností.

Ortodoxní funda na vojáky, útočný po celý věk

Rozjezd je klasický na vojáky, ze začátku je dobré obětovat při ceně vojáků nad 110 část produkce na agenty a prodávat drogy za slušné zisky 300k za operaci.

Válečný feudalismus s revolucí na robokracii

Taktik feud->robo je na různých stránkách plno, ale všechny taktiky ubourávají hlínu, já dělám revoluce i na 12000 km², lépe se zvednete, máte lepší cíle a také se dobře udržíte nahoře.