Strategie

Mrakodrap 1 – Anarchie na jídlo

Po několika věcích jsem se vrátil ke hře, jako běžný hráč. Důvodů proč jsem založil je hned několik. Prvním z nich jsou novinky posledních věků, kterých je opravdu hodně a další je menší absťák po hraní..Právě probíhá 86. věk a já se rozhodl co nejdříve vynalézt mrakodrap za anarchii (bezalianční anarchii).

FÚZNE ELEKTRÁRNE (FÚZOROBO)

V tomto návode sa budem snažiť opísať stratégiu ako sa pomerne jednoducho a skoro (bez problémov v prvej 10tke zemí) dajú nahodiť fúzne elektrárne. Pokiaľ niekto použije tento návod tak veľmi odporúčam urobiť revolúciu na robokraciu.

Jak na fůze?

Fůzní elektrárny tvoří v pyramidě pokroků ve WG pomyslný vrchol a seriozní energofarma, případně self supplied robo se bez něj určitě neobejde. Energie je totiž jediná komodita ve WG, jejíž produkce nejde boostnout pomocí ekonomického generála!

Strategie FEUD – ROBO (PWG)

ROBOkracie je v rukou zkušeného hráče smrtící zřízení, se kterým se může v závěrečné fázi věku měřit jen málo zemí. Jedná se o vládu s obrovským válečným i farmícím potenciálem. Stává se, že úspěšný přechod FEUDálů na ROBOkracií rozhoduje, jestli a jak se daná aliance umístí v žebříčku nejlepších aliancí. V rukou individuálního hráče jde pak o zřízení, které dokáže vyrábět obrovská kvanta jednotek a v taktických útocích prorážet obrany silně opevněných zemí. Jde zřejmě o nejvíce produktivní zřízení, co se týče poměru rozloha/přírůstek prestiže.

Válečně zaměřená Republika pouze na továrny až do konce věku

Republika patří díky velké produkci továren k vládám, se kterými lze dosáhnout vysoké hodnosti. Menší nevýhodou je slabší bonus, který ze začátku věku dělá starosti nejednomu hráči. V článku se dozvíte, jaké existují způsoby rozehrání republiky, které budovy, technologie a pokroky jsou důležité a zda je lepší hrát ve velké alianci nebo v menší či být bezalianční.

Bezalianční technokracie

Na začátku využijete anarchie až do 4999 km2. Je to z toho důvodu, že s ní udržíte lépe území (navíc brání obyvatelé, 100 obyvatel se chová jako 1 voják). S technokracií by jste byli pořád pod palbou dobyvačných útoků. Takto máte větší šanci zem lépe rozehrát. Dokud nebudete technokracií, žádný pokrok nevynalézejte!

Mimozemská civilizace UFO

Ve světě webgame existuje šance se setkat s mimozemskou civilizací. Jedno je jisté, každý by je rád potkal, avšak ne vždy to vyjde. Nabídka se samozřejmě liší podle toho, jak moc se snažíme je kontaktovat.

Revoluce na Robokracii

Revoluce je velmi složitá a správně ji zvládnou jen dobří hráči. Každý, kdo se o ní někdy pokoušel, mi dá jistě za pravdu, že už samotná příprava není jednoduchá. A co teprve ona revoluce, která je oproti ostatním mnohonásobně bolestnější. Bohužel toto je jen začátek, teror teprve přijde, ale kdo jej překoná – bude odměněn!

Anarchotopie na jídlo

Strategie „čistě“ na farmaření jsou v poslední době velmi oblíbené. Je to způsobené tím, že se jedná „o snadný, časově nenáročný“ způsob hry. Díky hráči Dart.Kanne (#123610) Vám zde můžeme přiblížit trošku netypicky pojmenovanou strategii – Anarchotopii. Jedna se o Anarchii s revolucí na Utopii.

Fundamentalizmus na vojakov, revolúcia na utopiu + fúzne elektrárne

Fundamentalizmus je pre mňa najľahšia vláda na webgame a do robokracie najsilnejšia. Má jednu veľkú výhodu, že sa ňou jednoducho expia generálovia. Takisto sa touto vládou dá dosiahnuť veľmi rýchlo vysoká hodnosť ale pri tejto taktike to nie je žiadna sranda, pretože fúzne elektrárne zaberú veía kôl.

MINIZEMĚ

Strategie, která dříve byla velmi oblíbená. Bohužel se stala v některých očích velmi zákeřná a i proto byl změněn zisk $ z prodeje drog, jedné z velmi silných vlastností.

Farma technokracie na robokracii bez-alianční/v alianci

Je několik způsobů, jak udělat revoluci na robokracii. Já vám teď popíšu jeden z nejsnazších, z technokracie.

Ortodoxní funda na vojáky, útočný po celý věk

Rozjezd je klasický na vojáky, ze začátku je dobré obětovat při ceně vojáků nad 110 část produkce na agenty a prodávat drogy za slušné zisky 300k za operaci.

Válečný feudalismus s revolucí na robokracii

Taktik feud->robo je na různých stránkách plno, ale všechny taktiky ubourávají hlínu, já dělám revoluce i na 12000 km², lépe se zvednete, máte lepší cíle a také se dobře udržíte nahoře.