Generálové za ROBOKRACII

Úkolem generálů je zlepšit sílu Vaší země v oblastech – produkčních, ekonomických, vojenských. Aktuální stav generálů v robokraci 8 (9.2.2011). Vlastenec, Stratég, Špión, Ekonom, Stavitel, Dobyvatel, Zbrojař, Technolog. Vývoj těchto generál byl velmi bouřlivý. Ještě bych doplnil, že všechny generály lze využít. Záleží pouze na Vás, jak a kdy je nakombinujete. Počítejte také s tím, že sbírají zkušenosti jen poloviční rychlostí.

Vývoj generálů u Robokracie

29.07.2006 Posílení Robokracie Programoval: Spider Novinka nasazena v 37 věku
Robokracie získává zpátky generály Ochránce národa a Stratég a přichází o generály Nacionalista a Vlastenec. Díky tomu získává možnost mít velmi dobrou taktickou obranu a trochu lepší taktický útok.

10.04.2007 General Farmář nebude v Robokracii Programoval: Spider Novinka nasazena v 41 věku
Robokracie nebude moci dostat generála Farmáře kterého nemůže využít.

09.04.2007 Dotace generála v robo poloviční Programoval: Morelo Novinka nasazena v 43 věku
Zatímco dříve při dotaci dostával generál v Robokracii plný přísun zkušeností, tak nyní je bude dostávat poloviční. Stejně tak jako dostává polovinu při útocích.

16.03.2009 Změna generálů robokracie Programoval: null.pointer Novinka nasazena v 53 věku
V robokracii dochází k výměně generála Ochránce a místo něj získává zpět generála Vlastence.
Vláda se ukázala jako příliš silná v taktické obraně a i v obraně proti sabotážím, proto tato úprava.

Hlavní kombinace

Stratég/Vlastenec – První nejdůležitější generál, bez něj nemá cenu za robokracii hrát, snažte se jej získat co nejdříve. Používáte ho jak v útoku tak i v obraně.

Stavitel/Zbrojař – Druhý nejdůležitější generál, bez něj je horší produkce z továren a pokud nemáte alespoň 200 stavebních firem, stavění budov Vás bude stát mnoho kol! Vycvičte jej na minimálně 4 lépe však na 6 úroveň.

Ekonom, Špión, Dobyvatel, Technolog – Kombinace záleží na Vás. Snažte se je vycvičit na minimálně 4 úroveň co nejdříve.

Postup při propouštění generálů

Pokud přijde jako první generál stratég, tak dále čekáte na stavitele nebo zbrojaře. Naopak, když přijde nejprve stavitel nebo zbrojař, čekáte až dokud nepřijde jako druhý generál stratég. Neboť jej potřebujete co nejdříve, bez něj jste poloviční! Proto ostatní propouštějte a čekejte na něj.

Výcvik generálů

Stratéga vycvičte na min. 4 úroveň a pak se soustřeďte hlavně na ekonomické generály. Ať plně využijete potenciál Vaší země. Pokud Vám štěstí půjde naproti, získáte k stratégovi vlastence. Pokud se tak nestane vycvičte jej na 5 úroveň a změňte jej. To samé platí u ekonomických generálů.