Existuje náhrada za wg tabs?

Je to už pár týdnu, co wg tabs od Schmutzky nefungují. Je to škoda. Některé tabulky byly opravdu užitečné. Sám jsem je používal. Nejlepší pomůcka na stránkách wgtabs.schmutzka.eu byla beze sporu možnost rozboru infiltrace vlády, která ušetřila hodně času při zkoumání protihráčových bonusů. Stačila kopie infiltrace vlády a pár nastavení ve formuláři a mohli jste zjistit poměrně přesné hodnoty síly armády protihráče.

Odpověď na otázku z titulku zní: Ano, existuje. Místo wg tabs můžete použit rozbor infiltrace na webu www.wgtabulky.cz/infiltrace/. Víceméně se jedná o podobnou službu, jako na stránkách s wg tabs. Některé funkce sice chybí (poměrně dost funkcí..), ale na druhou stranu máte zde možnost přidat infiltrace spojenců, případně pokud nemáte jejich infiltrace, můžete sílu a velikost armády spojek odhadem zadat.

Kromě rozboru infiltrace existují na webu www.wgtabulky.cz  ještě tyto pomocné tabulky.

Točení domácího trhu a Točení světového trhu

Tabulky slouží k zjištění velikosti zisku/ztráty peněz. Navíc si můžete nechat zobrazit aktuální graf světového trhu.

Proč nejsou na webu wgtabulky.cz i ostatní tabulky, co byly na wg tabs? V době, kdy jsem vytvářel svůj vlastní rozbor infiltrace (Tabulky od Schmutzky v té době, fungovaly bez problémů. Jen tak mimochodem, do jisté míry jsem se inspiroval právě wgtabs.)  jsem neuvažoval nad ostatními tabulkami. Za prvé jsem neměl čas je programovat a za druhé, nechtěl jsem vyloženě kopírovat všechny tabulky..samozřejmě bych je zvládl naprogramovat, zas až tak složité tabulky to nejsou a navíc s pomocí strýčka googla se dá stvořit cokoliv.

Chybí Vám tabulka z wg tabs?

Pokud by jste měli zájem o některé tabulky, jsem ochotný je případně doprogramovat. Vyberte si ty, které Vám nejvíce chybí a kontaktujte mě na webgame.cz nick ..Chica.. (#402817).

Komentáře

Tomáš Votruba 9.9.2013

Pokud by měl někdo zájem rozjet vlastní wg tabs, zde je celý web ke stažení:

http://uloz.to/xJkGTqt7/2013-06-30-wgtabs-zip

gl & hf